HAKKIMIZDA…

Biz elimizin hamuruyla evde yaptıklarımızı sizlerle’ de paylaşmak istedik. Kendi çocuklarımıza, ailemize , göz bebeklerimize itina ile hazırladıklarımızı sizlerin beğenisine de sunduk. Şikayet ve eleştirilerinizi bizlere ; Memnuniyet ve mutluluklarınızı dostlarınızla paylaşmanız dileği ile ….

AMACIMIZ

Günlük hayatımızdaki koşuşturmalar sebebiyle çoğu zaman yemek yapacak, yemekle uğraşacak zamanı bulamamakta ve haklı olarak pratik hazırlanan fast food ürünlerini ya da hazır gıdaları tercih etmekteyiz.
Yaşam koşullarımız nedeniyle tercih ettiğimiz bu fast food ve hazır gıdaların içlerindeki bazı katkı maddelerinin, gıda boyalarının ve dayanıklılığı artıcı kimyasalların kanserojen özellikte olduğu ve özellikle çocuklar üzerinde daha da fazla olumsuz etkileri olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış, bu ürünlerin sağlıksız oldukları Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından da kabul edilmiştir.
Elbette ki, gıdalarımızın hepsini evde yapma imkanımız olmasa da hazır gıdaların ve fast food ürünlerin sağlımıza olumsuz etkilerini düşünerek evimizde hazırladığımız DOĞAL, KATKISIZ, KALİTELİ VE EN ÖNEMLİSİ SAĞLIKLI YİYECEKLERİ sizler içinde hazırlamak.

tunaevlezzetleri.com